O Nas

Początki pasieki

Pszczelarstwo jest głęboko zakorzenione w naszej rodzinie, niestety poza kilkoma fotografiami pradziadów, starym sprzętem i kilkoma ulami niewiele zostało. Po jednopokoleniowej przerwie w tradycji, pszczoły same przypomniały o jej istnieniu. W jednym z pozostawionych uli – w 1998 roku – osiedlił się rój pszczół.

Dziadkowie

Zacząłem doglądać do tego ula, czytać i zgłębiać tajniki pszczelarstwa. Stopniowo rozwijałem pasiekę, pod okiem starszych i bardziej doświadczonych pszczelarzy. Wuj wprowadził mnie w ten fascynujący świat. Zamiłowanie do pszczół przekazuje dalej nie tylko w rodzinnym gronie, ale również wśród znajomych

Marek Kołodziej

Nasze początki

Wspólnie kontynuujemy dzieło dziadków dbając o to, aby nasze produkty były najwyższej jakości i w pełni naturalne. Posiadamy ponad 100 uli, którymi zajmuję się z żoną i synami. Wszystkie ule znajdują się na kilku pasieczyskach na terenie całej gminy i na  pasiekach wędrownych. Chętnie służymy pomocą i doświadczeniem sympatykom pszczelarstwa.

i

Tradycja i pasja

Nie bylibyśmy w stanie pogodzić pracy na etacie i obowiązków z pszczelarstwem, gdyby nie ogromne zamiłowanie. Traktujemy to jako przyjemność, zajmując się ulami po pracy i w weekendy. Potrzeba dużo zrozumienia i wrażliwości, by współpracować z tak mądrymi i zorganizowanymi stworzeniami! Przy tym łączymy miłość i tradycję, która jest w rodzinie od pokoleń.

Początki Pasieki
Pasieki Lato
Logo Naturalne Bogactwo

Skontaktuj się z nami

Telefon: + 48 606 645 761

Dane adresowe

Naturalne Bogactwo

Marek Kołodziej
Drodżów 38, 26-120 Bliżyn
Woj. Świętokrzyskie