O Nas

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic

Marek Kołodziej

Nasze początki

Moja przygoda z pszczołami rozpoczęła się w 1998r. Wtedy do jednego z uli, który został po dziadku przyszedł rój pszczół. Zacząłem doglądać, czytać i zgłębiać tajniki pszczelarstwa. Stopniowo rozwijałem pasiekę, pod okiem starszych i bardziej doświadczonych pszczelarzy. Zamiłowanie do pszczelarstwa jest przekazywane w naszej rodzinie nie tylko z pokolenia na pokolenie, lecz także wśród znajomych i sympatyków pszczelarstwa. Razem z rodziną kontynuujemy dzieło dziadków dbając o to, aby nasze produkty był jak najlepsze i w 100% naturalne.

i

Rodzinna firma

Obecnie posiadamy ponad 100 uli, którymi zajmuję się wraz z synami i żoną. Wszystkie ule są na sześciu pasiekach rozmieszczonych w różnych zakątkach naszej gminy. Dzięki zróżnicowanym zasobom naszych terenów oraz możliwości prowadzenia pasiek wędrownych możemy zaoferować całą gatunków produktów. Pasieki stacjonarne położone są w 4 różnych obszarach objętym szczególną ochroną – Obszary Natura 2000. Dzięki ochronie zasobów tych krain możemy cieszyć się wyjątkowymi naturalnymi produktami.

Pasieka Zima
Pasieka Lato